Internationales Gästehaus Leipzig

Heinrichstr. 39/41, 04317 Lipsk, Niemcy

  • Do 6 osób
  • Do 79 m²
  • Sypialnie: 3

Internationales Gästehaus Leipzig znajduje się 1,86 km od centrum. Średnia ocena gości to 8,2/10 (252 opinie). Obiekt zapewnia gościom m.in. pobyt ze zwierzętami, bezpłatne Wi-Fi oraz parking.

Pensjonat Internationales Gästehaus Leipzig położony jest w dzielnicy East Lipska, w odległości zaledwie 1,5 km od tętniącego życiem centrum miasta z rynkiem, uniwersytetem, operą oraz słynną salą koncertową Gewandhaus. Obiekt dysponuje 10 pokojami o różnorodnej konfiguracji - od pokoi dwu- i trzyosobowych po przestronne apartamenty wielopokojowe z balkonem. To miejsce idealne dla osób ceniących bliskość atrakcji kulturalnych i sportowych oraz komfort zakwaterowania.

W pobliżu pensjonatu znajduje się Lene-Voigt-Park oddalony o jedyne 200 metrów - doskonałe miejsce na jogging lub relaksujący spacer. Goście mogą korzystać ze znajdujących się tam boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki oraz stołów do tenisa stołowego. Ponadto supermarket, bary i restauracje są dostępne w krótkim spacerze od obiektu. Panometer Leipzig mieści się w odległości około 4,8 km natomiast Targi Lipskie (Leipzig Trade Fair) oddalone są o 8 km. Dogodny dojazd zapewnia tramwaj bez konieczności przesiadek do stadionu Red Bull Arena.

Pokoje wyposażone są m.in. w telewizory z płaskim ekranem oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W apartamentach znajdują się aneksy kuchenne obejmujące płytę kuchenną, lodówkę, czajnik elektryczny oraz ekspres do kawy wraz ze stołem jadalnym - wszystko to pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Podłogi pokrywa drewniany parkiet, a dla wygody gości przewidziano szafy lub garderoby oraz biurka, pokoje ogrzewane są co zapewnia komfort przez cały rok.

Łazienki prywatne oferują zarówno wannę jak i prysznic wraz z dodatkową toaletą dostępną przy wybranych jednostkach noclegowych. Do ogólnych udogodnień należy także balkon lub ogród dostępny dla gości pensjonatu. Bezpieczeństwo podnoszą takie elementy jak gaśnica czy czujnik dymu na terenie obiektu. Dla zmotoryzowanych przygotowano parking na miejscu wraz z opcją darmowego postoju przy ulicy.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~541 zł

Wybór pokoi

Pokój trzyosobowy z łazienką

  • prywatna łazienka
  • lodówka
  • telewizor z płaskim ekranem

3 osoby25 m²prywatna łazienka

Internationales Gästehaus Leipzig - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • zielony ogród

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie pobierana jest opłata turystyczna w wysokości maksymalnie 3 EUR za osobę za dzień.

W ramach tej opłaty dzień przyjazdu i dzień wyjazdu są traktowane jako 1 dzień.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Internationales Gästehaus Leipzig”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Internationales Gästehaus Leipzig oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Internationales Gästehaus Leipzig” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Internationales Gästehaus Leipzig”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Internationales Gästehaus Leipzig ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Internationales Gästehaus Leipzig?

Obiekt znajduje się w miejscowości Lipsk.

Internationales Gästehaus Leipzig na mapie: Lipsk

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Internationales Gästehaus Leipzig

Średnia ocena z 252 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Cristina 07 - 2024
9/10

Pobyt był bardzo przyjemny. Spędziliśmy tam tylko jedną noc, ale wszystko przebiegło komfortowo. Apartament był duży i miał przestronną łazienkę, lodówkę oraz czajnik. Do komunikacji miejskiej było niedaleko, a od centrum dzieliły nas zaledwie 3 przystanki tramwajowe. Na miejscu był bezpłatny parking, a obsługa była przyjazna.

ℹ) Opinie gości Internationales Gästehaus Leipzig nie stanowią oceny serwisu leipzig-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10