Hotel Atlas Leipzig

Hotel

Lipsko, NěmeckoEisenbahnstraße 10 / Jonasstraße 2, 04315

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 958 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 45 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 958 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Hotel Atlas Leipzig v lokalitě Lipsko nabízí terasu a bar. V budově je výtah. „Leipzig Opera“ je ve vzdálenosti 1,2 km od hotelu.

V nabídce jsou pokoje a apartmá. Všechny mají vlastní koupelnu, fén a sprchu bez prahu. Nabízejí také trezor, televizi a psací stůl. V části nabízeného ubytování najdete klimatizaci. Balkon nebo terasa je v některých pokojích a apartmá.

Zavazadla můžete nechat v úschovně a Wi-Fi využívat bez dalších poplatků. Parkování je k dispozici.

Vzdálenosti k vybraným místům

Reclam-Museum660 m vzdušnou čarou
Museum of Musical Instruments of Leipzig University1,1 km vzdušnou čarou
Museum of Fine Arts1,5 km vzdušnou čarou
Panometer5,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Jednolůžkový pokoj117 m²Samostatná postel--
Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí225 m²Velká manželská postel (velikosti King)--
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí223 m²---
Dvoulůžkový pokoj Standard PLUS228 m²--Ano
Apartmá Junior s balkonem245 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovkaAnoAno
Zobrazit další (1)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou225 m²Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v ubytování Hotel Atlas Leipzig podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Jednolůžkový pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard PLUS

▾

Apartmá Junior s balkonem

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou

▾

Hotel Atlas Leipzig - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Soukromé parkoviště
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Domácí zvířata povolena
  • Bar
  • Denní úklid
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Leipzig Hauptbahnhof“ od ubytování „Hotel Atlas Leipzig“?

Železniční stanice „Leipzig Hauptbahnhof“ se nachází 940 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Flugplatz Taucha "Schwarzer Berg"“ od ubytování „Hotel Atlas Leipzig“?

Flugplatz Taucha "Schwarzer Berg" se nachází 11,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 378 recenzí hostů je 8,1/10 . Přečtěte si recenze hotelu Hotel Atlas Leipzig nebo přidejte vlastní.

Sean08 - 2026
9/10
★★★★★

Bylo to nádherné. Hotel byl skvělý, pokoj úžasný a personál nám ochotně pomáhal a byl moc přátelský!

Právě tady začala naše láska k Lipsku! :) Tak moc se nám město zalíbilo, že se vracíme a chceme manželce dokázat, že se v něm mýlí. Znovu budeme bydlet ve stejném hotelu a snad i ve stejném pokoji!

ℹ) Recenze Hotel Atlas Leipzig nevyjadřují stanovisko leipzig-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotel Atlas Leipzig - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 958 Kč
Typická cena
~2 409 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 258

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 958 Kč
Typická cena
~2 067 Kč

Toto ubytování je o 5 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně se snídaní a s barem: 8

Za podobnou cenu

~1 664 Kč – ~2 252 Kč

  • Porovnaná ubytování 113
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 50
  • S bazénem 2
  • Se snídaní 13

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

FeWo-Roggenring-Leipzig

9,3/10 ~1 928 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.