Flecksches Gut

9.7/10 · 3 · Booking.com

18 Augustinerstraße Zugang über Russenstrasse 25, 04289 Lipsk, Niemcy

  • Do 1 osoby
  • Powierzchnia: 24 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Flecksches Gut?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Flecksches Gut znajduje się w miejscowości Lipsk. „Apartament typu studio” ma 24 m² i mieści do 1 osoby. Układ obejmuje 1 sypialnię. Do samodzielnego przygotowania posiłków jest kuchnia lub aneks kuchenny.

Obiekt ma ogród. Panometer Lipsk znajduje się 3,7 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Panometer Lipsk3,7 km
Główny dworzec kolejowy w Lipsku5,9 km
Targi Lipskie13 km
Deutsches Buch- und Schriftmuseum2,9 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Chcesz przygotowywać posiłki: Apartament typu studio ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Apartament typu studio

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Minimalny wiek gości wynosi 18 lat.

Pobyt dzieci nie jest dozwolony.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • francuski
  • włoski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Flecksches Gut - udogodnienia

  • całkowity zakaz palenia
  • ogród

Flecksches Gut na mapie: Lipsk

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy obowiązuje minimalny wiek gości?

Minimalny wiek gości wynosi 18 lat.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 16:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje obiekt?

Apartament typu studio: do 1 osób; 24 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie jest kuchnia lub aneks kuchenny.

Czy można przyjechać z dziećmi?

Pobyt dzieci nie jest dozwolony.

Jak daleko od obiektu „Flecksches Gut” znajduje się Leipzig Völkerschlachtdenkmal?

Leipzig Völkerschlachtdenkmal znajduje się 2 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Flecksches Gut” znajduje się lotnisko „Port lotniczy Lipsk/Halle”?

Port lotniczy Lipsk/Halle znajduje się 18,5 km od obiektu.

Opinie o Flecksches Gut

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Flecksches Gut. Dodaj swoją na leipzig-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10