✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪

Apartmán

Lipsko, Německo54 Coppistraße, 04157

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 002 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 65 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 002 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Lipsko nabízí ✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪ „Apartmán s 1 ložnicí“ až pro 4 osoby. Má (1) koupelnu. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto apartmánu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici a varnou desku. Dále můžete využívat troubu a mikrovlnnou troubu. Najdete tu také televizi a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na město.

„Zoo Lipsko“ je 1,8 km od ubytování. Parkování v areálu a připojení k Wi-Fi jsou bezplatné.

Vzdálenosti k vybraným místům

Leipzig-Gohlis490 m vzdušnou čarou
Apelstein 36840 m vzdušnou čarou
Schillerhaus1,2 km vzdušnou čarou
Panometer7,5 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪ - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Leipzig Coppiplatz“ od ubytování „✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪“?

Železniční stanice „Leipzig Coppiplatz“ se nachází 470 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Lipsko/Halle“ od ubytování „✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪“?

Letiště Lipsko/Halle se nachází 11,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 50 recenzí hostů je 9,3/10 . Přečtěte si recenze apartmánu ✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪ nebo přidejte vlastní.

Claudia09 - 2024
9/10
★★★★★

Příjemný, čistý a pro nás ve výborné poloze. Apartmán byl zařízený vkusně a velmi pěkně, navíc s vynikajícím napojením na městskou dopravu. Parkování je potřeba hledat v okolí, ale bez potíží se dá najít.

Byli jsme čtyři dospělí a i při využití postelí v obývacím pokoji jsme měli dost prostoru.

ℹ) Recenze ✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪ nevyjadřují stanovisko leipzig-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

✪ FirstClass-Apartment in Leipzig-Gohlis ✪ - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 002 Kč
Typická cena
~3 017 Kč

Blízko typické ceny ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 214

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 002 Kč
Typická cena
~3 282 Kč

Toto ubytování je o 9 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a s parkováním zdarma: 26

Za podobnou cenu

~2 551 Kč – ~3 452 Kč

  • Porovnaná ubytování 118
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 49
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 12

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Stadt. Land. See. Ferienwohnung Leipzig

9,7/10 ~3 234 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.