Dream Station - Apartment in Zentrum Süd

Apartmán

Lipsko, Německo22 Hohe Straße DG, 04107

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 959 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 8 hostů
  • Rozloha: 100 m²
  • Ložnice: 3

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 959 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V ubytování Dream Station - Apartment in Zentrum Süd v lokalitě Lipsko najdete terasu. V budově je výtah.

„Apartmán Deluxe se 3 ložnicemi“ pojme až 8 osob. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu a varnou desku. Dále můžete využívat troubu a lednici. Vybavení zahrnuje také televizi, balkon nebo terasu, pračku a psací stůl. V tomto apartmánu máte výhled na město.

„Fockeberg“ je ve vzdálenosti 1,7 km od apartmánu. K místu „Leipzig Opera“ je to 1,3 km. Wi-Fi a parkování na místě jsou zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

Leipzig Wilhelm-Leuschner-Platz700 m vzdušnou čarou
Galerie für Zeitgenössische Kunst Neubau950 m vzdušnou čarou
Museum of Fine Arts1,5 km vzdušnou čarou
Panometer2,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán Deluxe se 3 ložnicemi

▾

Dream Station - Apartment in Zentrum Süd - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • BG
  • německy
  • anglicky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Leipzig Bayerischer Bahnhof“ od ubytování „Dream Station - Apartment in Zentrum Süd“?

Železniční stanice „Leipzig Bayerischer Bahnhof“ se nachází 290 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Flugplatz Taucha "Schwarzer Berg"“ od ubytování „Dream Station - Apartment in Zentrum Süd“?

Flugplatz Taucha "Schwarzer Berg" se nachází 13,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 16 recenzí hostů je 8,2/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Dream Station - Apartment in Zentrum Süd nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Dream Station - Apartment in Zentrum Süd. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dream Station - Apartment in Zentrum Süd - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~5 959 Kč
Typická cena
~3 010 Kč

Dražší než 9 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 214

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~5 959 Kč
Typická cena
~2 718 Kč

Toto ubytování je o 119 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky a s rodinnými pokoji: 47

Za podobnou cenu

~5 065 Kč – ~6 853 Kč

  • Porovnaná ubytování 19
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 6
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 0

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Leipzig Residenz City-Center Apartments

9,6/10 ~6 561 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.