Hotel Apartment Central Leipzig-City

Pfaffendorfer Straße 4-10, 04105 Lipsk, Niemcy

  • Do 6 osób
  • Do 46 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Goście oceniają Hotel Apartment Central Leipzig-City na 9,2/10 (3 096 opinii). Do centrum jest stąd 572 m. Obiekt oferuje m.in. klimatyzację, pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi.

Aparthotel Apartment Central Leipzig - City to nowoczesny obiekt w Lipsku oferujący 115 pokoi, zlokalizowany zaledwie 300 metrów od Zoo Leipzig. W pobliżu znajduje się także Ratusz Starego Miasta, oddalony o około 700 metrów, co czyni go doskonałym miejscem dla osób chcących zwiedzać centrum miasta i korzystać z bliskości atrakcji.

W otoczeniu aparthotelu znajdziemy wiele interesujących punktów - Panometer Leipzig jest usytuowany w odległości około 3,6 km, a Targi Lipskie (Leipzig Trade Fair) znajdują się w odległości około 6 km. Najbliższe lotnisko Leipzig/Halle dzieli od hotelu dystans wynoszący około 13 km. Obiekt zapewnia prywatny parking oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych, ułatwiając podróżowanie samochodem.

Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz aneks kuchenny ze sprzętami takimi jak kuchenka mikrofalowa, płyta kuchenna, lodówka czy zmywarka. Do dyspozycji gości pozostają również ekspres do kawy i zestaw do parzenia kawy i herbaty wraz z czajnikiem elektrycznym oraz tosterem. Komfort wypoczynku podnoszą rozkładana sofa oraz część wypoczynkowa ze stolikiem i telewizorem z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi. Wszystkie pokoje posiadają dźwiękoszczelne ściany oraz widok na miasto lub spokojną ulicę bądź wewnętrzny dziedziniec.

Dopełnieniem komfortowego pobytu są prywatne łazienki wyposażone w prysznic typu walk-in lub wannę wraz z suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków obejmującym mydło i szampon. Goście mogą korzystać też z ogólnodostępnej sali TV i pokoju gier. Aparthotel oferuje darmowe Wi-Fi dostępne na terenie całego obiektu oraz wygodne udogodnienia takie jak recepcja czynna przez całą dobę, szybkie zameldowanie/wymeldowanie czy przechowalnia bagażu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~379 zł

Wybór pokoi

Studio typu Superior

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • klimatyzacja

2 osoby22 m²prywatna łazienka

Hotel Apartment Central Leipzig-City - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • depozyt na bagaż
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Please note that an additional lodging tax (by the city of Leipzig) of 5% of the accommodation amount per person is payable.

The day of arrival and the day of departure are treated as a single day in regard to the tourism fee.

When booking 5 rooms or more, different policies and additional supplements may apply.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Apartment Central Leipzig-City”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 10:30.

Czy Hotel Apartment Central Leipzig-City oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hotel Apartment Central Leipzig-City” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Apartment Central Leipzig-City”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Hotel Apartment Central Leipzig-City ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Hotel Apartment Central Leipzig-City ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Hotel Apartment Central Leipzig-City?

Obiekt znajduje się w miejscowości Lipsk.

Hotel Apartment Central Leipzig-City na mapie: Lipsk

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel Apartment Central Leipzig-City

Średnia ocena z 3 096 opinii na Booking.com to 9,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Jane 12 - 2025
10/10

Lokalizacja była świetna, a pokoje niesamowicie czyste i wyposażone we wszystko, czego potrzebowaliśmy, choć kuchni nie używaliśmy. Personel był miły i pomocny. Polecilibyśmy to naszym znajomym i planujemy wrócić, gdy będziemy w Lipsku.

ℹ) Opinie gości Hotel Apartment Central Leipzig-City nie stanowią oceny serwisu leipzig-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10